Fabryka Wydarzeń to zespół zgranych programistów, projektantów i realizatorów, którzy na życzenie klienta tworzą interaktywne wydarzenia online. Specjalizacją firmy jest kreowanie takich spotkań przy wykorzystaniu internetu i najnowocześniejszych technologii, by nie obyły one ograniczone do żadnego konkretnego miejsca i mogłyby odbywać się w przestrzeni zdalnej.

Eventy firmowe – organizacja Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń Wrocław fot.1

Fabryka Wydarzeń projektuje eventy biznesowe wzmacniające markę i zacieśniające firmowe więzi – a przy tym odbywające się online, imprezy integracyjne, czysto biznesowe ale i rozrywkowe oraz wydarzenia digitalowe realizowane z użyciem technologii VR i 3D.

Eventy firmowe – organizacja Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń Wrocław fot.2

Misją firmy jest dostarczanie przedsiębiorstwom i ich pracownikom kompleksowej rozrywki, którą zapamiętuje się na długo i która pozwala wzmacniać relacje nawet wówczas, gdy impreza organizowana jest w formie zdalnej. Dzięki swojemu doświadczeniu i narzędziom Fabryka łączy ludzi z różnych oddziałów firm i zapewnia im niezapomniane atrakcje, zabawę i wspomnienie budujące dobry wizerunek marki.

Agencja Eventowa Fabryka Wydarzeń

ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław

Tel. 726148186

NIP: 7481586720

REGON: 380400883

WWW:  eventy firmowe wrocław