Jak dowiadujemy się ze źródeł ”zbliżonych i dobrze poinformowanych”, tegoroczne gminne dożynki uświetni swym występem gwiazda estrady pierwszej wielkości, znana, kochana i podziwiana, wokalistka KAYAH! Już oczekujemy na koncert, przestępując niecierpliwie z nogi na nogę metodą prawy do lewego.

Oczywiście koncert KAYAH to wisienka (nie mylić z truskawką propagowaną jakiś czas temu w Polsat Sport przez p. Tomasza Hajtę) na torcie, ale i sam tort zapowiada się nad wyraz znakomicie. Dożynki rozpoczną się 25 sierpnia i potrwają dwa dni. Występy zespołów ludowych i gwiazd disco polo, koncerty orkiestr folklorystycznych, gry i konkursy, także sportowe, wystawy i prezentacje (panie z kół gospodyń wiejskich zapowiedziały już, że i w tym roku nie odpuszczą!), moc stoisk handlowych i gastronomicznych zapowiadają wyśmienitą zabawę przez cały weekend. Będzie się działo!

Przy okazji informacja dla osób czy też firm pragnących wykorzystać biznesowo tegoroczne dożynki. Nieprzekraczalny termin składania ofert na wynajem stanowisk handlowych i usługowych upłynął 16 marca, więc niech spóźnialscy i zapominalscy żałują, bo zamierzamy przepuścić masę kasy. Jak już napisałem wcześniej, będzie się działo!

Źródło: https://www.facebook.com/KOSiRKobierzyce/