Jakość powietrza jest dobra. Zanieczyszczenia powietrza nie stanowią zagrożenia. Warunki idealne na aktywności na zewnątrz.
Stężenie pyłków
Jakość: 0 (Bardzo dobry)
PM1: 10 | PM2,5: 13
PM10: 14
Temperatura
powietrze: 25.1 °C
max: 25.1 °C
min: 17 °C
Ciśnienie
1015.6 hPa
trend: stabilny
Wilgotność
powietrze: 48 %
gleba: 94 %
Opady deszczu
0 mm/h
dzisiaj: 0.2 mm
Natężenie oświetlenia
127687 lx

Matchpoint to jedyny w swoim rodzaju klub sportowy znajdujący się w Ślęzy. Jest on połączony w bardzo malowniczym miejscu a jednocześnie łatwo dostępny, gdyż mieści się w okolicach Wrocławia.
Squash
Sztandarową dyscypliną sportu klubu Matchpoint jest Squash. Specjalnie ze względu na tę dyscyplinę klub zainwestował w dwa korty McWii. Są to specjalistyczne nawierzchnie stosowane na całym świecie do rozgrywania najważniejszych zawodów w Squasha. Posiadają one certyfikat Światowej Federacji Squasha. Matchpoint prowadzi własną amatorską ligę squasha. Nie powinno to jednak zniechęcać początkujących, ponieważ klub oferuje także lekcje z trenerem dla zainteresowanych.
Inne dyscypliny
W ofercie Matchpoint znajduje się także możliwość pobierania lekcji gry w tenisa z trenerem osobistym. Oczywiście można również wynajmować korty, hale i namioty. Dostępne są także stoły do tenisa stołowego, które można wynajmować na godziny. W Matchpoint można także zagrać w badmintona. Dla laików świetnym rozwiązaniem jest lekcja z trenerem. Nie zapominając o najmłodszych Matchpoint stworzył także specjalne szkółki gry w tenisa oraz badmintona.
Oferta dodatkowa
Poza wspomnianymi wyżej dyscyplinami w Matchpoint można uprawiać sport w inny sposób, na przykład korzystają z siłowni lub zajęć fitness. Dla pielęgnacji zdrowia w klubie znajduje się także Wellnes. Ponadto na terenie klubu mieści się niewielki, ale wygodny hotel oraz restauracja.