Wszystkich wielbicieli pojazdów zabytkowych zapraszamy serdecznie na Zlot Pojazdów Zabytkowych z lat 1886 – 1990, który odbędzie się w dniach 18 – 19 sierpnia 2018 na Zamku Topacz. To już VIII edycja MotoClassic Wrocław! Impreza powinna przypaść do gustu zarówno fanom zabytkowych aut, jak i wszystkim osobom, które zainteresowane są współczesną motoryzacją.

Motoclassic Wrocław 2018

Podczas Motoclassic 2018 będziecie mieli okazję obejrzeć liczne oldtimery i youngtimery, a także dowiedzieć się sporo na temat planowanych premier motoryzacyjnych. Ze względu na fakt, że podniesiona została kategoria wiekowa pojazdów, które można zaprezentować, aż do roku 1990, możecie liczyć na pełen przekrój historii motoryzacji. Jak już wspomnieliśmy, podczas Motoclassic 2018 mają zostać zaprezentowane także najnowsze premiery motoryzacyjne. Podczas zlotu możecie obejrzeć najnowsze modele kultowych marek, jak: Ferrari, Porsche, Bentley, Maserati, BMW czy Mercedes. Żaden fan motoryzacji nie będzie rozczarowany!

Podczas tegorocznej edycji zlotu odbędą się: Pierwszy Międzynarodowy Zlot Alpine w Polsce oraz II Międzynarodowy Zlot Mercedesa Pagody. To jednak jeszcze nie wszystko! Na 50 hektarowym terenie przy Zamku Topacz zostaną zaprezentowane także sportowe samochody Bugatti z lat 20-tych i 30-tych.

Przy Zamku Topacz, w dawnych budynkach gospodarczych, znajduje się Muzeum Motoryzacji, gdzie można zobaczyć ponad sto motocykli i kilkadziesiąt samochodów zabytkowych. W trakcie zlotu możecie odwiedzić wystawę poświęconą historii polskiej motoryzacji.

Motoclassic 2018 to gwarancja doskonałej zabawy, zarówno dla dorosłych fanów motoryzacji, jak i dzieci. Jak zawsze uczestnicy mogą liczyć na dodatkowe atrakcje. Poza koncertami możecie odwiedzić sektor militarny, a także liczne wystawy motoryzacyjne i strefę foodtracków. Także i najmłodsi mogą liczyć na niezapomniane atrakcje dostosowane do ich wieku. Gościem specjalnym zlotu Motoclassic 2018 będzie Włodzimierz Zientarski, imprezę poprowadzą Joanna Zientarska oraz Krzysztof Ibisz, a także Komandor Zlotu Adam Kornafel.

II Międzynarodowy Zlot Pagoda

Muzeum Motoryzacji Topacz - Wystawa Specjalna

Prezentacja pojazdów na dziedzińcu Zamku Toapcz

Najciekawsze premiery i nowości motoryzacyjne