P.G. Group jest firmą posiadającą szeroki wachlarz produktów ze stali oraz metali nieżelaznych. Ponadto oferuje usługi w zakresie obróbki blach, takie jak perforacje, gięcie, cięcie laserowe na wymiar i zaginanie. Wykrawanie umożliwia cięcie trójwymiarowe. Do gięcia wykorzystywana jest nowoczesna prasa krawędziowa, która daje precyzję i dokładność pomiaru.

Obróbki blacharskie Wrocław fot.1

Perforacje wykonuje wykrawarka młoteczkowa. Istnieje możliwość zamówienia perforacji w różnej gęstości, oraz różnych kształtach. Zaginanie z kolei umożliwia się przy użyciu precyzyjnych urządzeń co pozwala na produkcję kasetonów, skrzynek i obudów. W ofercie produktowej znajdują się panele i płyty dachowe, blachodachówka, płyta warstwowa, rynny.

Obróbki blacharskie Wrocław fot.2

Znajdują się tam także elementy do tworzenia elewacji, w tym blacha falista, kasetony elewacyjne, a także akcesoria, a wśród nich wkręty do stali i wkręty do drewna, a także uszczelki. Dodatkowo w ofercie znajduje się folia dachowa i różnego typu łaty stalowe, o profilach Z i C. W ofercie znajdują się także sufity rastrowe, elewacyjne i kasetonowe.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Nowa Wieś Wrocławska
ul. Relaksowa 41
55-080 Kąty Wrocławskie

Tel. 713169301

NIP: 8961302657

REGON: 932645847

WWW: pggroup.com.pl