Sprawdzony sprzedawca aparatury kontrolno – pomiarowej w Polsce to firma Tespol. Firma zajmuje się sprzedażą, serwisem i kalibracja urządzeń, a także szkoleniami z zakresu działania tej aparatury. Najpopularniejszymi produktami w Tespol są oscyloskopy, multimetry. W ofercie oscyloskopów znajdują się oscyloskopy cyfrowe, a także DPO/DPX, oscyloskopy przenośne (akumulatorowe), oscyloskopy samplingowe i oscyloskopy ATI.

Cyfrowa aparatura pomiarowa

Cyfrowa aparatura pomiarowa z oferty firmy Tespol fot.1

W zakresie proponowanych multimetrów, warto zwrócić uwagę na multimetry ręczne i laboratoryjne, stosowane w przemyśle i badaniach naukowych. W przypadku problemów z doborem odpowiedniego urządzenia, inżynierowie przeszkoleni tym zakresie pomogą określić potrzeby i podjąć właściwą decyzję.

Cyfrowa aparatura pomiarowa

Cyfrowa aparatura pomiarowa z oferty firmy Tespol fot.2

Tespol zajmuje się także sprzedażą i kalibracją urządzeń radiowo-komunikacyjnych. Firma podchodzi poważnie do swoich klientów, a zlecenia realizuje profesjonalnie i terminowo, dlatego na przestrzeni lat Tespol otrzymał koncesję MSWiA na obrót materiałami militarnymi. Dodatkowo posiada dział informacji niejawnych.

Tespol Sp. z o.o

.ul. Klecińska 125

54-413 Wrocław

Tel. +48 717836360

NIP: 8992410135

REGON: 930513685

WWW: https://tespol.com.pl