Auto-Master to dobry i profesjonalny blacharz i lakiernik we Wrocławiu. W przypadku usterek związanych z uszkodzeniem karoserii po stłuczkach, zderzeniach, bądź wynikających z długoletniego użytkowania pojazdu, warto udać się po pomoc do specjalistów.

 

Lakiernik samochodowy Wrocław

Oferta jest kompleksowa i mieszczą się w niej między innymi naprawy blacharskie nadwozia objętego korozją, kompleksowe naprawy powypadkowe, lakierowanie karoserii lakierami Glasurit, bezgotówkową likwidację szkód komunikacyjnych, a także wynajem aut zastępczych na czas reperacji pojazdu. Naprawy blacharskie to często wymiana fragmentów nadwozia oraz naprawy panelowe. Lakierowanie pojazdów może obejmować ich fragmenty, bądź całe pojazdy.

Blacharz samochodowy Wrocław

W ofercie ochrony i renowacji lakieru znajdują się woskowanie i polerowanie, mające na celu usuwanie odprysków, rys, osadów, przebarwień i pomagają przywrócić głębię i soczystość koloru. Zadbany i elegancki samochód, dodaje pewności siebie i dobrze wpływa na to, jak człowiek jest odbierany przez społeczeństwo.

Auto-Master

ul. Niedźwiedzia 11
54-232 Wrocław
Tel. 713555131
NIP: 8940026086
REGON: 930263923
WWW: auto-master.pl