Jeśli potrzebna Ci jest profesjonalna pomoc w zakresie rehabilitacji, to nasz gabinet i nasi fachowcy mogą Ci przyjść z pomocą. Mamy cały szereg pacjentów, którzy przeszli zabiegi rehabilitacyjne właśnie u nas i dzisiaj cieszą się pełną sprawnością. Także i Ty możesz do nich dołączyć, najlepsze ćwiczenia rehabilitacyjne są teraz w zasięgu Twoich rąk. Terapia INDIBA, Terapia PST, i cały szereg różnych technik na przywrócenie zdrowia fizycznego możesz teraz otrzymać w naszym gabinecie.

Rehabilitacja Wrocław

Rehabilitacja w Centrum Gawłowska Wrocław – fot.1

Wykwalifikowana kadra chętnie potowarzyszy Ci w całym procesie powrotu do zdrowia. Korzystając z naszych zabiegów masz pewność, że świadczone usługi będą na najwyższym poziomie. Najlepsze Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii jest teraz w zasięgu Twoich rąk. Gwarantujemy Ci szybki i przede wszystkim tani powrót do zdrowia. Rehabilitacja w naszym gabinecie jest w pełni sprawdzona i bezpieczna, potwierdzają to nasi pacjenci, tak jak oni na pewno i Ty chętnie będziesz do nas powracał.

Rehabilitacja Wrocław

Rehabilitacja w Centrum Gawłowska Wrocław – fot.2

Terapia INDIBA pomoże Ci znacznie szybciej i pełni bezpiecznie powrócić do zdrowia. Terapia ta stworzona została z myślą o tym, aby nisi pacjenci jeszcze szybciej powrócili do pełnej sprawności. Koniecznie musisz przeczytać nieco więcej na temat tej techniki rehabilitacyjnej, a jesteśmy pewni, że będziesz nią bardzo pozytywnie zaskoczony. Skorzystaj także i Ty i ciesz się jej dobrodziejstwem. Natomiast terapia PST pomoże Ci w terapii poprzez delikatne przepływy elektryczne.

Rehabilitacja Wrocław

Rehabilitacja w Centrum Gawłowska Wrocław – fot.3

Bez wątpienia jest to jedna z bardziej skutecznych technik, które powalają na pełną rekonwalescencję. Twoje tkanki chrzęstne i kostne są teraz w pełni bezpieczne. Jesteśmy pewni, że będziesz w pełni zadowolony z tego, co otrzymasz w naszych gabinecie od naszych rehabilitantów. Każdego dnia nowi pacjenci dołączają i cieszą się tym, co niosą im zabiegi w naszych gabinetach. Niezależnie więc od tego, z jakimi dolegliwościami się borykasz, to koniecznie musisz dać nam o siebie zadbać. Jesteśmy po to, abyś mógł czerpać radość z życia. Podaruj sobie zdrowie.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

ul. Piłsudskiego 84A
50-020 Wrocław

Tel. 663025800

NIP: 8981153108

REGON: 363264255

WWW: gawlowska.com.pl