Firma Winrol jest renomowanym sprzedawcą rolet i żaluzji domowych, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania i wytrzymałymi materiałami sprawdzającymi się na oknach przez lata. Specjaliści i doradcy zatrudnieni w firmie posiadają duże doświadczenie w zakresie doboru rolet do specyficznych potrzeb klienta, służą więc wsparciem na każdym etapie kupna i montażu, tak, by spełniać najbardziej wymagające oczekiwania.

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.1

W ofercie Winrol znajdują się m.in piękne żaluzje drewniane, posiadające aż dwa lata gwarancji na zastosowane do ich produkcji materiały, ale i na samą usługę ich montażu. Tego typu drewniane żaluzje firma od lat montuje i w domach prywatnych i w firmach, w różnego rodzaju pomieszczeniach reprezentacyjnych.

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.2

Jako doświadczony realizator zapewnia szybką i przede wszystkim terminową realizację zamówień, gwarantując klientom dotrzymywanie terminów, profesjonalną i niezaskakującą wycenę montażu oraz indywidualne doradztwo. Opinie o Winrol można sprawdzić w dziesiątkach miejsc w internecie.

WinRol Rolety i Żaluzje

Al. gen. Józefa Hallera 78/2a
53-324 Wrocław

Tel. 506276482

NIP: 8982119415

REGON: 022023461

WWW: winrol.com.pl/zaluzje-drewniane